Členství na rok 2024

Staň se členem a podpoř nás i v roce 2024!

 

Ať už chodíš v parku ve městě, ve skalách nebo v oblacích, s přáteli nebo sám, staň se členem ČASu i v novém roce! Podpoříš nás tak ve vyjednávání výjimek v CHKO a v rozvoji slackliningu.

 

Svým členstvím se stáváš hrdým členem slacklinerské komunity, která drží při sobě a vzájemně si pomáhá a zavazuješ se k dodržování základních pravidel slušného chování na lajnách a v přírodě. Koukni na Kodex slacklinera a pravidla provozování highline ;)

https://ceska-asociace-slackline.cz/wp-content/uploads/2022/01/Kodex-slacklinera.pdf

https://ceska-asociace-slackline.cz/wp-content/uploads/2023/05/Pravidla-pro-tahani-highline-v-prirode.pdf

Členem se staneš zde:

A jaké jsou typy členství?

Aktivní člen – rozhodování a dění v asociaci. Má právo účastnit se členských schůzí, vyjádřit svůj názor, předkládat návrhy a hlasovat. Je nápomocný a součinný v šíření poslání a cílů asociace.

Řádný člen –  nemá zájem se aktivně účastnit členských schůzí. Chce podpořit asociaci svým členstvím. Má právo účastnit se členské schůze a vyjádřit svůj názor. Při hlasování na členské schůzi je jeho hlas poradní.

Přidružený člen – podporuje asociaci svým členstvím. Má právo účastnit se členské schůze, ale nemá právo předkládat návrhy a podílet se na hlasování při členské schůzi.

Čestný člen – členství vzniká rozhodnutím členské schůze. Čestný člen má stejná práva a povinnosti jako Aktivní člen.

Nově může stát členem i právnická osoba (spolek). Právnická osoba jedná jako celek a členové právnické osoby se stávají přidružený členy.